Novogradja sa građevinskom dozvolom, Ledine

Šifra nekretnine : 2170

Prodaja 85.650 € - Stan
40.78 m22.0 Sobepodno II/II  Štampaj
Lokacija: Ledine Ulica: Sterijina u izgradnji Godina gradnje: 2026 

U prilici smo da vam predstavimo prvi u nizu planiranih objekata na atraktivnoj lokaciji u Ledinama, sa završetkom radova predviđenim do kraja 2026. godine.
Objekat se gradi u skladu sa pravosnažnom građevinskom dozvolom, garantujući sigurnost i kvalitet.

Prikazani stan je na povucenom spratu. Sastoji se od: ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje i terase.

Mali broj stanova po zgradi, što garantuje mir i privatnost.
Pr + 1 + Ps
Dizajniran za maksimalnu funkcionalnost i udobnost svakodnevnog života

Izvanredna povezanost sa svim delovima grada čini ovo mesto savršenim za porodice i pojedince. U blizini se nalaze svi neophodni sadržaji:
Aerodrom Nikola Tesla
Autoput Miloš Veliki
Osnovna škola
Veći broj marketa, apoteka, kafića i restorana

Zgrada se gradi od pažljivo biranih, visokokvalitetnih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, sigurnost i komfor.
Grejanje: etažno podno + inverter klima uređaji
Kvalitetna izolacija i završni radovi

Cena je navedena bez PDV-a. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine.
Agencijska provizija iznosi 2%.


Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Parking, Terasa
  • JAVNI PREVOZ:Autobus
  • OPREMLJENOST:Sigurnosna vrata, PVC stolarija, Alu stolarija, Podno grejanje
  • PONUDA:Snižena cena
  • UREĐAJI:Klima, Interfon, Internet, Kablovska TV, Video nadzor
Nekretnina na mapi

Slične nekretnine

Stan-Prodaja

Novogradja sa građevinskom dozvolom, Ledine

2.0 | 41.9m2 | 88.000 €
U prilici smo da vam predstavimo prvi u nizu planiranih objekata na atraktivnoj lokaciji u Ledinama, sa završetkom radova predviđenim do kraja 2026. godine. Objekat se gradi u skladu sa pravosnažnom građevinskom dozvolom, garantujući sigurnost i kvalitet. Prikazani stan je na povucenom spratu. Sastoji se od: ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje i terase. Mali broj stanova po zgradi, što garantuje mir i privatnost. Pr + 1 + Ps Dizajniran za maksimalnu funkcionalnost i udobnost svakodnevnog života Izvanredna povezanost sa svim delovima grada čini ovo mesto savršenim za porodice i pojedince. U blizini se nalaze svi neophodni sadržaji: Aerodrom Nikola Tesla Autoput Miloš Veliki Osnovna škola Veći broj marketa, apoteka, kafića i restorana Zgrada se gradi od pažljivo biranih, visokokvalitetnih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, sigurnost i komfor. Grejanje: etažno podno + inverter klima uređaji Kvalitetna izolacija i završni radovi Cena je navedena bez PDV-a. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Agencijska provizija iznosi 2%.
#2167
Detaljnije
Stan-Prodaja

Novogradnja na odličnoj lokaciji – Ledine

2.0 | 39.37m2 | 82.700 €
U prilici smo da vam predstavimo prvi u nizu planiranih objekata na atraktivnoj lokaciji u Ledinama, sa završetkom radova predviđenim do kraja 2026. godine. Objekat se gradi u skladu sa pravosnažnom građevinskom dozvolom, garantujući sigurnost i kvalitet. Prikazani stan je u prizemlju i vodi se kao poslovni prostor. Sastoji se od: ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, cajne kuhinje i terase. Mali broj stanova po zgradi, što garantuje mir i privatnost. Pr + 1 + Ps Dizajniran za maksimalnu funkcionalnost i udobnost svakodnevnog života Izvanredna povezanost sa svim delovima grada čini ovo mesto savršenim za porodice i pojedince. U blizini se nalaze svi neophodni sadržaji: Aerodrom Nikola Tesla Autoput Miloš Veliki Osnovna škola Veći broj marketa, apoteka, kafića i restorana Zgrada se gradi od pažljivo biranih, visokokvalitetnih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, sigurnost i komfor. Grejanje: etažno podno + inverter klima uređaji Kvalitetna izolacija i završni radovi Cena je navedena bez PDV-a. Agencijska provizija iznosi 2%.
#2165
Detaljnije
Stan-Prodaja

BM RESIDENCE – Bečmen, 3.0 sa građevinskom dozvolom

3.0 | 51.3m2 | 82.400 €
Premium stambeni kompleks u mirnom zelenom ambijentu, na odličnoj lokaciji blizu EXPO 2027. i Miloša Velikog sa uređenim pejzažem, parkingom i dečijim igralištem. U ponudi je 3.0-soban stan na 1. spratu u kvalitetnoj novogradnji sa pravosnažnom građevinskom dozvolom, na izuzetnoj lokaciji. Stan ima odlično iskorišćenu kvadraturu i sastoji se od: hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Kvalitet gradnje i materijala: Armirano-betonska konstrukcija Termoizolovana fasada (stiropor/mineralna vuna) Unutrašnji zidovi od pune opeke Hrastov parket i kvalitetna keramika PVC/aluminijumska stolarija sa termo staklom Unutrašnja vrata od punog drveta. Očekivani završetak je septembar ove godine. Parking mesto (obeleženo) može se kupiti za 3000 eur. Cena je bez PDV-a (PDV se dodatno obračunava na 77℅ od nekretnine. ). Agencijska provizija 2%. Za svaku preporuku! Posrednička provizija u skladu sa uslovima poslovanja 1%
#2157
Detaljnije