Novogradnja sa parking mestom na atraktivnoj lokaciji

Šifra nekretnine : 2226

Prodaja 100.800 € - Stan
36.00 m21.5 SobeEG Visoko prizemlje/II  Štampaj
Lokacija: Ledine Ulica: Višegradska novogradnja Telefonskih linija: 1 Godina gradnje: 2025 

U ponudi je funkcionalan stan u novom naselju, u neposrednoj blizini Hrama Sv. Mateja i sportskog centra „Milan Gurović.
Stambeno poslovni objekat poseduje 13 jedinica i izgrađen je po visokim standardima kvaliteta – prvoklasna italijanska keramika, Woodura parket, granitne pločice, kao i kvalitetna stolarija (PVC šestokomorna sa alu roletnama i aluminijumska bravarija).
Ugrađena su sigurnosna ulazna vrata i Porto Fino sobna vrata.
Grejanje je etažno na elektro kotao (6kW) uz inverter klime, sve sa WiFi upravljanjem. Dodatnu sigurnost pružaju interfon i video nadzor sa 5 kamera.

Energetski pasoš klase C, fasada sa grafitnim stiroporom (10 cm), zidovi debljine 35 cm.
Odlična lokacija – prodavnica, apoteka, kafići i autobusko stajalište (linije 601, 610, 72, 604, 603, 605) udaljeni su svega 200 m.
Stan se vodi kao poslovni prostor bez mogućnosti kupovine iz kredita.

U cenu je uključeno jedno parking mesto, uz mogućnost kupovine dodatnog (6.000 €)
Objekat ima građevinsku dozvolu i u procesu je knjiženja.
Idealan izbor za investiciju! Posrednička provizija u skladu sa uslovima poslovanja 2%

Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Parking, Terasa
  • JAVNI PREVOZ:Autobus
  • OPREMLJENOST:Sigurnosna vrata, PVC stolarija
  • STANJE:Odmah useljiv
  • UREĐAJI:Klima, Interfon, Internet, Video nadzor
Nekretnina na mapi

Slične nekretnine

Stan-Prodaja

1.5 stan u lux zgradi na Ledinama

1.5 | 40m2 | 95.000 €
U prilici smo da vam ponudimo luksuzan stan u novogradnji, u veoma lepoj kvalitetnoj zgradi na odličnoj lokaciji na Ledinama. Stan je idealan za porodice ili kao investicija. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, 1 spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka u okviru kojeg je smeštena kuhinja i trpezarijski deo, i lepe terase sa otvorenim pogledom. Cena je izražena sa parking mestom. U procesu legalizacije. Za više informacija i dogovor o razgledanju, kontaktirajte nas. Posrednička provizija u skladu sa uslovima poslovanja 2%
#2176
Detaljnije
Stan-Prodaja

Novogradja sa građevinskom dozvolom, Ledine

2.0 | 45.23m2 | 94.990 €
U prilici smo da vam predstavimo prvi u nizu planiranih objekata na atraktivnoj lokaciji u Ledinama, sa završetkom radova predviđenim do kraja 2026. godine. Objekat se gradi u skladu sa pravosnažnom građevinskom dozvolom, garantujući sigurnost i kvalitet. Prikazani stan je na povucenom spratu. Sastoji se od: ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje i terase. Mali broj stanova po zgradi, što garantuje mir i privatnost. Pr + 1 + Ps Dizajniran za maksimalnu funkcionalnost i udobnost svakodnevnog života Izvanredna povezanost sa svim delovima grada čini ovo mesto savršenim za porodice i pojedince. U blizini se nalaze svi neophodni sadržaji: Aerodrom Nikola Tesla Autoput Miloš Veliki Osnovna škola Veći broj marketa, apoteka, kafića i restorana Zgrada se gradi od pažljivo biranih, visokokvalitetnih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, sigurnost i komfor. Grejanje: etažno podno + inverter klima uređaji Kvalitetna izolacija i završni radovi Cena je navedena bez PDV-a. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Agencijska provizija iznosi 2%.
#2169
Detaljnije
Stan-Prodaja

Novogradja sa građevinskom dozvolom, Ledine

2.0 | 45.02m2 | 94.550 €
U prilici smo da vam predstavimo prvi u nizu planiranih objekata na atraktivnoj lokaciji u Ledinama, sa završetkom radova predviđenim do kraja 2026. godine. Objekat se gradi u skladu sa pravosnažnom građevinskom dozvolom, garantujući sigurnost i kvalitet. Prikazani stan je na prvom spratu i vodi se kao poslovni prostor. Sastoji se od: ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, cajne kuhinje i terase. Mali broj stanova po zgradi, što garantuje mir i privatnost. Pr + 1 + Ps Dizajniran za maksimalnu funkcionalnost i udobnost svakodnevnog života Izvanredna povezanost sa svim delovima grada čini ovo mesto savršenim za porodice i pojedince. U blizini se nalaze svi neophodni sadržaji: Aerodrom Nikola Tesla Autoput Miloš Veliki Osnovna škola Veći broj marketa, apoteka, kafića i restorana Zgrada se gradi od pažljivo biranih, visokokvalitetnih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, sigurnost i komfor. Grejanje: etažno podno + inverter klima uređaji Kvalitetna izolacija i završni radovi Cena je navedena bez PDV-a. Agencijska provizija iznosi 2%.
#2171
Detaljnije